دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خانه » هشدار پلیس استفاده از کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت

هشدار پلیس استفاده از کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت

استفاده از کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت

هشدار پلیس استفاده از کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت

کانال زنان صیغه ای در تلگرام  ,گروه صیغه تلگرام  ,گروه زنان صیغه ای  ,کانال ازدواج موقت در تلگرام  ,تلگرام صیغه یابی  ,تلگرام زنان بیوه  ,,تلگرام ازدواج موقت  ,کانال صیغه یابی تلگرام

کانال تلگرام همسریابی

مدتی است کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است که رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان در خصوص استفاده شهروندان از سایت ها و کانال های دوست یابی یا همسر یابی و خطرات احتمالی آن هشدار داد.

سرهنگ اکبر امینی اظهار داشت: با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت در برقراری ارتباطات دوستانه، سایت ها و کانال های دوست یابی و همسر یابی جایگاه ویژه ای در بین جوانان در اقصی نقاط دنیا، به ویژه کشور ما پیدا کرده است.

وی گفت: افراد جوان در این سایت ها به دنبال دوستانی هستند که ویژگی های مشابه با خودشان را داشته باشد و حتی در برخی موارد به دنبال شریک زندگی آینده خود هستند.

امینی اظهار کرد: متأسفانه کلاهبرداران برای رسیدن به مقاصد خود این سایت ها را نیز مورد هدف گذاری قرار داده اند و با ترفند های زیرکانه، ارتباط احساسی با افراد برقرار کرده و از طریق این ارتباط پول و اطلاعات هویتی افراد را مورد سرقت قرار داده اند.

وی افزود: کلاهبرداران با ایجاد پروفایل های جعلی به دروغ از هویت افراد قابل اعتماد همانند پرسنل نظامی، مددکاران و سایر متخصصان استفاده می کنند.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: این کلاهبرداران از شبکه های اجتماعی و ایمیل برای برقراری تماس با قربانیانشان استفاده کرده و در مرحله بعد برای معارفه با آنان تماس تلفنی برقرار می کنند.

وی اظهار کرد: افراد کلاهبردار در ارتباطات اولیه احساسات قوی را به فرد ابراز کرده و به آن ها پیشنهاد می دهند ارتباطشان را از داخل وب سایت به کانال های شخصی تری همانند تلفن و ایمیل انتقال دهند.

امینی افزود: بسیاری از آنان برای به دست آوردن علاقه و اعتماد شما اقداماتی فراتر از این را انجام می دهند؛ اقداماتی همانند بمباران شما با کلمات عاشقانه، به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی و ارسال هدایا برای شما، آن ها ماه ها به صورت برنامه ریزی شده احساسات عاشقانه به شما ابراز می کنند.

وی گفت: بعد از همه این اقدامات و به دست آوردن اعتماد و کاهش مقاومت شما، آنان از شما به صورت کاملاً ماهرانه و مستقیم درخواست پول، هدیه و جزئیات کارت اعتباری بانکی تان را خواهند کرد. در برخی موارد نیز از شما درخواست ارسال تصاویر و فیلم های شخصی تان را خواهند داشت.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان برای جلوگیری از به دام افتادن توسط این گونه افراد توصیه هایی به شرح ذیل ارائه کرد:

۱- این ذهنیت را از خودتان دور کنید که افرادی که در این سایت ها ملاقات می کنید، می توانند شریک زندگی خوبی برای شما باشند، بسیاری از افراد هویت واقعی شان را ابراز نمی کنند.

۲- اگر با فردی در این سایت ها ارتباط برقرار کردید در مورد اطلاعاتی که به شما می دهد تحقیق کنید.

۳- در مورد به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم هایی از خودتان با افرادی که به تازگی با آن ها آشنا شده اید و هنوز با آن ها ملاقات نکرده اید، احتیاط کنید. به خاطر داشته باشید کلاهبرداران با دست یابی به این تصاویر به باج خواهی از شما خواهند پرداخت.

۴- اگر تصمیم دارید به ملاقات افرادی بروید که در این سایت ها با آن ها آشنا شده اید، به اعضای خانواده و یا دوستانتان مکان ملاقات را اطلاع دهید .

۵- در برابر درخواست پولی که از شما می شود هوشیار باشید، هرگز جزئیات کارت اعتباری، جزئیات حساب بانکی یا کپی مدارک شخصی مهمتان را برای افرادی که آن ها را نمی شناسید و یا به آن ها اعتماد ندارید ارسال نکنید.

۶- در مورد اینکه چه اطلاعاتی را در سایت های شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، دقت داشته باشید. کلاهبرداران از اطلاعات و تصاویر شما برای ایجاد هویت جعلی و هدف گذاری شما برای کلاهبرداری استفاده خواهند کرد.

کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه + عکس | سایت …
nasimfun.com › اخبار
رتبه: ۴ – ‏۴ رأی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مدتی است کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است … انتظامی استان همدان در خصوص استفاده شهروندان از سایت ها و کانال های دوست یابی یا همسر یابی و خطرات احتمالی آن هشدار داد. … رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: این کلاهبرداران از شبکه …
کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه + عکس | سایت …
nasimfun.com/tag/کانال-تلگرام-همسریابی-و-ازدواج-موقت-و-ص/
خانه » آرشیو برچسب: کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه + عکس … مدتی است کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است که رییس پلیس فضای … و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان در خصوص استفاده شهروندان از سایت ها و کانال های دوست یابی یا همسر یابی و خطرات احتمالی آن هشدار داد.
کانال تلگرام همسریابی | سایت تفریحی نسیم فان,عکس جدید …
nasimfun.com/tag/کانال-تلگرام-همسریابی/
کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه + عکس کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه + عکس … تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است که رییس پلیس … اطلاعات انتظامی استان همدان در خصوص استفاده شهروندان از سایت ها و کانال های دوست یابی یا همسر یابی و خطرات احتمالی آن هشدار داد.
همسریابی + صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان! – روزگار
rouzegar.com/news/…/dating-marriage-and-temporary-marriage-with-only-50-dollars
صیغه و ازدواج موقت,صیغه و ازدواج,ازدواج موقت ساعتی,سایت همسریابی موقت,سایت ازدواج … شما را به استفاده از اینگونه ازدواج ها تشویق می‌کنند، ازدواج های مقطعی و حتی یک ساعته! … با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت های همسریابی و این گونه سایت ها هشدار داده است اما ….. برای ورود به کانال تلگرام ۸۰٫۰۰۰ نفری ما کلیک کنید ○○•
کانال تلگرام جفت همسریابی دوستیابی – آخرین اخبار ایران و …
khabarduni.ir/search/?q=کانال+تلگرام+جفت+همسریابی+دوستیابی
مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در مورد برخورد با کانال های تلگرامی … حجت‌الاسلام آقامیری ادامه داد: شورای فیلترینگ، پلیس فتا و وزارت ارشاد همواره … هشدار وزارت جوانان به دام‌ کانال‌های تلگرامی همسریابی …. به کانال ها و گروه های خود این کار را انجام داده تا تعداد کاربران واقعی استفاده کننده از این نرم افزار مشخص شود.
کانال های دوستیابی و همسریابی این بار در تلگرام / نظر دهید – …
www.momtaznews.com/کانال-های-دوستیابی-و-همسریابی-تلگرام/
… که این کانال تنها در زمینه ازدواج دائم فعالیت دارد و در موضوع ازدواج موقت یا ازدواج افراد … پشت این کانال های تلگرامی همسریابی، موسسه ای به نام «سایه های ماندگار» قرار … مددکاران در این زمینه می گوید: استفاده از فضای مجازی در ترویج و کمک به ازدواج …. پلیس فتای خراسان رضوی در رابطه با سوء‌استفاده از کاربران و هک تلگرام هشدار داد.
اُاُجوو (OojoO) – کانال تلگرام همسر یابی
www.oojoo.ir/posts/کانال%۲۰تلگرام%۲۰همسر%۲۰یابی
برای مطالعه مطالب با موضوع “کانال تلگرام همسر یابی” از لینک های زیر استفاده کنید . … کانال همسریابی در تلگرام,کانال صیغه یابی در تلگرام | بکس فا . … مدتی است کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است که رییس پلیس فضای تولید و … هشدار درباره کانال‌های تلگرامی همسریابی – کیهان.
کانال خواستگاری در تلگرام!/۳۰ هزار تومان برای هر آشنایی …
www.ion.ir/News/112251.html
۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آشنایی و ازدواج اینترنتی در ایران موضوع جدیدی نیست. … هایی از وضعیت موجود استفاده کرده و با شیوه هایی که مطلوب خانواده های ایرانی … است که این کانال تنها در زمینه ازدواج دائم فعالیت دارد و در موضوع ازدواج موقت … پشت این کانال های تلگرامی همسریابی، موسسه ای به نام «سایه های …. هشدار درباره آلودگی هندوانه های ورامین …
هشدار وزارت ورزش و جوانان به اعضای گروه های همسریابی در …
www.hemayatonline.ir/detail/news/11799
۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اما و اگرهای بازداشت موقت … مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان هشدار داد: … در حوزه ازدواج و خانواده باید از وجود افراد متخصص به عنوان مسئول فنی استفاده کنند … لازم را دارند که طبق قانون به نهادهایی مانند پلیس معرفی می‌کنیم. وی اضافه کرد: کانال‌های تلگرامی ازدواج و همسریابی مورد تأیید ما …
سایت همسریابی تلگرام – خبر روز
www.khabareruz.ir/search/?q=سایت+همسریابی+تلگرام
ویبا بیان اینكه ازدواج های اینترنتی و سايت‌های همسريابي مشکلی بزرگ برای … فعالیت حدود ۳۵۰ سايت همسريابي و حدود ۲۰ كانال تلگرامی كه گستره فعالیت حدود … رییس پلیس فتا خراسان جنوبی به شهروندان هشدار داد مراقب رمالان اینترنتی که با درج … ارتباط با سایرین، استفاده از اینترنت است گفت: در این مقوله، اتاق‌های گفتگو كه …
تلگرام رسمی همسریابی
khabareruz.ir/search/?q=تلگرام+رسمی+همسریابی
مؤسس و مدیر تلگرام در کانال رسمي خود https://telegram.me/durov از اعلام خبر مسدود شدن … رئیس پلیس فتای استان فارس گفت:گرداننده این سایت بلافاصله توسط کارآگاهان این … (۲۳ فروردین ماه) هشدار داد که هیچ یک از کانال‌هایی که در تلگرام درباره‌ی همسريابي فعالیت ….. سایت همسریابی و ازدواج موقت در تهران مرکز صیغه در تهران.
همسریابی ازدواج موقت صیغه یابی در سایت حافظون – خبر روز
www.khabareruz.ir/search/?q=همسریابی+ازدواج+موقت+صیغه+یابی+در+سایت…
رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی‌بر … در ازدواج موقت، رضایت طرفین و خواندن صيغه کافی است و نوشتن و شاهد گرفتن لازم نیست. ۲٫ …. ها و کانال ها نه از دستگاه های مسئول مجوزی دارند و نه از افراد دارای صلاحیت استفاده می …. (۲۳ فروردین ماه) هشدار داد که هیچ یک از کانال‌هایی که در تلگرام درباره‌ی همسريابي …
هشدار پلیس درباره سایت های همسریابی – عصر بانک
asrebank.ir/news/19441/هشدار-پلیس-درباره-سایت-های-همسریابی
۲۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا گفت: فعالیت سایتهای … عصر بانک ؛ سرهنگ علی نیک نفس با اشاره به اینکه سایتهای همسر یابی با عنوان سایتهای ازدواج دایم و یا موقت اقدام به … سایت ها از این اطلاعات با اهداف تجاری و تبلیغاتی نیز استفاده می کنند …. افشای اطلاعات مشترکان تلفن های همراه در تلگرام.
کانال ازدواج موقت در تلگرام
shahabaseman.rozblog.com/post/284
۴ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مدتی است کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت…,کانال ازدواج موقت در تلگرام,شهاب آسمان. … افزایش وزن با استفاده از نرمش و رژیم غذایی مناسب. … همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است که رییس پلیس …
لینک کانال ازدواج تلگرام :: تلگرام و رمان
love-web.blog.ir/1395/03/29/لینک-کانال-ازدواج-تلگرام
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – Apr 26, 2016 – مدتی است کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت و صیغه در کانال های تلگرام جریان پیدا کرده است که رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات . … توسط naderi asia ایجاد شده است، برای عضویت از لینک های زیر استفاده کنید . …. هشدار نسبت به خواستگاری تلگرامی؛ مراقب حریم شخصی خود باشید .
برچسب ها – سایت های همسریابی – عصر ایران
www.asriran.com/fa/tag/1/سایت%۲۰های%۲۰همسریابی
… کری: حضور ایران در عراق مفید است · هشدار: شیوه‌های کلاهبرداران را بشناسید · ۳۶ کشته و ۱۴۰ زخمی در انفجار … شود ظهور برخی کانال های تلگرامی همسریابی است عده ای . … و نشر اکاذیب در سایت همسریابی به پلیس فتا مراجعه. … سایت های صیغه و ازدواج موقت آشنا شده و پس. … همسان گزینی تبیان از موتورهای جستجو استفاده می کنند حتما.
ازدواج موقت با کارت ملی و تامین مکان از طریق سایت!! – خورنا
www.khoorna.com › ازدواج موقت با کارت ملی و تامین مکان از طریق سایت!!…
۱۵ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – این خانم‌ها در سایت «صیغه ایرانیان/ همسریابی ازدواج موقت در تهران» ثبت نام کرده‌اند. … نام آن «در سامانه رسمی ثبت شده و حقانیت آن از طریق پلیس فتا قابل پیگیری است. … دانسته و نسبت به احتمال کلاهبرداری از طریق این سایت‌ها هشدار داده‌اند. … در طول این گفت‌وگو یگانه تأکید‌ کرد که استفاده از خدمات این سایت برای …
مشاور ازدواج آنلاین | بهترین مشاور قبل ازدواج:::مشاوره ازدواج و …
مشاوره-ازدواج.com/مشاور-ازدواج-آنلاین/
۱۰ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ /۱,۷۳۸ دیدگاه /در مشاوره آنلاین ازدواج /توسط ▻Responder◅ …… در ضمن شما میتونید مستقیما” و یا استفاده از افراد قابل اطمینان در …… چون این سایت همسریابی نیست و شما بهتره سایت جدید و دولتی همسریابی رو که ….. دوست عزیز اگر فکرتون اینه که ادامه تحصیل بدید بهتره از فکر ازدواج چه دایم و چه موقت …
همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان! …
saten.ir › جالب و خواندنی
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – همسر یابی صیغه یابی شماره صیغه شماره دختر زیبا ازدواج موقت ساعتی ازدواج موقت …. نتیجه‌ای نداشت و با اینکه در خلال پیگیری‌های ما از مسوولان پلیس آدرس … و این گونه سایت ها هشدار داده است اما بنظر می رسد جذابیت حضور و استفاده از …شما از این صفحه در ۶/۱۳/۱۶ بازدید کردید.
بیشتر مدیران کانال‌های «ازدواج تلگرامی» بانوان هستند – …
www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی
بیشتر مدیران کانال‌های ازدواج را در شبکه‌های اجتماعی خانم‌ها تشکیل می‌دهند. … به‌ صورت جدی از سوی پلیس فتا و وزارت ورزش و جوانان پیگیری آن هستیم تا با مدیران این گروه‌ها … کریمی با اشاره به فعالیت ۷۰۰ سایت همسریابی غیررسمی در کشور تصریح کرد: از میان این … هشدار روز پدری پلیس فتا … معرفی همسر موقت به همراه مکان و آلبوم!
صیغه یک ساعته و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان
skandar.ir/post/251
۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – جزییات بیشتر : همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان! … استفاده از اینگونه ازدواج ها تشویق می‌کنند، ازدواج های مقطعی و حتی یک ساعته! … سایت همسریابی موقت با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت های همسریابی و این گونه سایت ها هشدار داده است اما بنظر می رسد جذابیت حضور و استفاده …
همه چیز درباره همسریابی تلگرامی؛ خواستگارگرام! – خبرگزاری …
www.snn.ir/detail/News/501436/84
۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در روزگاری که هر روز شاهد رشد قارچ گونه کانال های تلگرامی هستیم بعید نیست که گذر شما … البته نمی توان منکر شد که با استفاده صحیح از این ابزارها می توان به برخی هدف … فعالیت داشته در زمینه دوستیابی،ازدواج موقت یا ازدواج افراد متاهل هیچ فعالیتی ندارد. …. ورود ریزگردها به ایلام/ هوای استان ایلام در وضعیت هشدار …
در تلگرام دنبال همسر نگردید! – رسانه ی خبری وبلاگی
fardanews.rasanetv.ir/page-822788.html
ناصر صبحی قراملکی – مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان … (۲۳ فروردین ماه) هشدار داد که هیچ یک از کانال‌هایی که در تلگرام درباره‌ی همسریابی … خلاصه کانال های همسریابی در تلگرام مجوز انتقاد مقامات اسپانیایی نسبت به … دوست یابی و همسر در مشهدم و دنبال نگردید که تو پیداکردن همسر موقت و دلخواه در و …
برچسب ها – همسریابی – فرادید
faradeed.ir/fa/tag/1/همسریابی
یک کانال تلگرامی به تبع یک مؤسسه همسریابی برای دوشیزگان… کرده امکان تازه و … کی با کی ازدواج کنه؟! همسریابی است که با استفاده از لایکها و ردهای کاربرانش. … مطلب که سایت های همسریابی و ازدواج موقت مجوز ندارند. … پلیس هشدار داد. خط قرمز روی  …
تبیان تنها سایت همسریابی مجاز – شیعه نیوز
www.shia-news.com/fa/news/96758/تبیان-تنها-سایت-همسریابی-مجاز
۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه بیش از ۷۰۰ سایت غیر مجاز همسر یابی … زمانی که پلیس وارد عمل می شود فرد متواری می شود ولی در نهایت دستگیر می شود. … و از شگردهای دیگر مانند باز کردن سوزن اسلحه استفاده می کرده بنابراین به …. هشدار سپاه پاسداران به کاربران تلگرام … سایت‌های ازدواج موقت و صیغه‌یاب مجوز ندارند.
موسسات همسریابی، مجاز یا غیر مجاز؟ | پایگاه خبری تحلیلی …
samaaknews.com/75445/موسسات-همسریابی،-مجاز-غیر-مجاز؟/
۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آیا فعالیت سایت‌های ازدواج همسریابی قانونی است؟ … پلیس فتا اعلام کرد که سایت‌های همسریابی و ازدواج موقت مجوز ندارند. … و تمایل به استفاده از فناوری‌های روز به وجود می‌آیند و می‌توانند زمینه ساز بروز مسائل …. هشدار به مدیران دولتی درباره کسری حقوق سربازان … عروس تلگرامی عفت و حیا نداشت / داماد خود را حلق آویز کرد.
شماره پسر خووب برا ازدواج از تلگرام ۲۰۱۶ – مجله خبرجو
khabarjoo.tk/search/?…شماره%۲۰پسر%۲۰خووب%۲۰برا%۲۰ازدواج%۲۰از%۲۰تلگرام%…
چرا نباید از شماره های مجازی برای رفتن داخل تلگرام استفاده کنیم؟ … تهدیدات نرم افزار شماره مجازی در تلگرام/هشدار برای حفظ حریم خصوصی … های موبایلی همچون تلگرام کشیده شده است وامروز دهها کانال تلگرامی همسریابی درحال فعالیت هستند. … دیپلمه‌ها بیشترین ازدواج و طلاق را دارند/ آماری قابل‌تامل درباره نوع و میزان مهریه و ازدواج موقت.
سایت صیغه و ازدواج موقت با ۵۰ هزار تومان – مجله اينترنتي مراحم
www.morahem.com/majale/temporary-marriage-with-50-dollars/
۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سایت همسریابی و یک ساعت صیغه و سایت ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار … پلیس آدرس این سایت برای بیست‌ و نهمین بار نیز فیلتر شد اما پلیس … و این گونه سایت ها هشدار داده است اما بنظر می رسد جذابیت حضور و استفاده …. اگر قانون و چارچوب خوبی در این زمینه رعایت بشه و هر کسی از کانال … کلیپ پسر رقص تلگرامی …
آدرس مراکز صیغه در مشهد – پاتوق
patogh.cloudsite.ir/?p=164
برنامه بالا بردن ممبر کانال تلگرام تست شده و جدید … می‌دهند استفاده مرکز صیغه مشهد صیغه بهترین همسریابی مورد چراکه مراکز مورد اخذ ازدواج موقت آسان سایت در نیز …
صیغه ،انتخاب همسر و ازدواج موقت در چند ثانیه – میهن گرام
mihangram.com/akhbar-dagh-2.html
دارای مجوز رسمی از مراجع قضایی، زیر نظر پلیس فتا، جامعه مجازی همسریابی به شما جوانان … در کنار صفحات اینستاگرام و کانال های تلگرامی که چندیدن فالور و عضو دارند. … هشدار سپاه به مسئولان شمال عراق / هزاران موشک آماده نابودی اسرائیل …. میتونید از نظر تاریخی هم بررسیش کنید فقط از منابع طرف های مختلف استفاده کنید نه فقط مال …
کوچ گروه های همسریابی به تلگرام
tasalamati.com/e/wKGdn/
همگی دارای کانال های تلگرامی هستند و از این طریق تولیدات رسانه ای خود را بی واسطه در اختیار … به تلگرام هستیم که حتی برخی از آنان نیز اقدام به معرفی کیس هایی برای ازدواج موقت می کنند. … برخورد با سایتهای غیرمجاز همسریابی/ سوء استفاده مهمترین دلیل شکایت … هشدار پلیس فتا درباره کلاهبرداری از طریق سایت های همسریابی.
تلگرام بایگانی – مطالب جالب و خواندنی
bishtav.ir/tag/تلگرام/
ناصر صبحی قراملکی – مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و … (۲۳ فروردین ماه) هشدار داد که هیچ یک از کانال‌هایی که در تلگرام درباره‌ی همسریابی … در همین راستا ۱۶ آذر سال ۹۴ سید کمال هادیان‌فر، رییس پلیس فتای ناجا اعلام کرد: در حال … صبحی قراملکی افزود: حدود ۱۰ کانال و گروه تلگرامی همسریابی – که فعالیت …
همسر موقت به همراه مکان همخوابگی با استفاده از تلگرام! – هفت …
۷roozkhabar.ir › جامعه
۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – لحظه‌ی سقوط خودرو در کانال آب هنگام تعقیب و گریز پلیس + فیلم … جامعه مجازی همسریابی به شما جوانان عزیز که به دلایلی شرایط ازدواج دائم را ندارید، …
طوبی سایت همسریابی ازدواج دائم بدون صیغه موقت – خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=طوبی+سایت+همسریابی+ازدواج+دائم+بدون+صیغه+موقت
رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی‌بر … خراسان/ محمدعلي ندايي – يکي از تفاوت‌هاي اساسي ازدواج موقت با دائم آن است که در ازدواج موقت، … سرهنگ حسینی افزود: مهندسان فضای سایبر با استفاده از شگرد‌های خاص سایبری …. همچون سايت ‌های همسريابي و کانال‌های راه‌اندازی شده تلگرام در این زمینه روبرو می‌شوی .
هشدار درباره سوء استفاده از … -پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز
daneshgahnews.com/0fa27922idcontent.htm
۱۹ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – هشدار درباره سوء استفاده از تصاویر، اطلاعات خصوصی و اخاذی در سایتهای همسریابی … وی افزود: در سایت های همسریابی و صیغه و ضمانت و تعهدی مبنی بر صداقت … هشدار پلیس فتا درباره تلگرام/مراقب شیوه جدید هک تلگرام باشید.
سایت درتلگرام – خبر روز
www.khabareruz.xyz/search/?q=سایت+درتلگرام
رییس پلیس فتا خراسان جنوبی به شهروندان هشدار داد مراقب رمالان اینترنتی که با درج مطالبی چون … موبایلی همچون تلگرام کشیده شده است وامروز دهها کانال تلگرامی همسریابی درحال فعالیت هستند. … موجود استفاده کرده و با شیوه هایی که مطلوب خانواده های ایرانی نیست به موضوع ازدواج جوانان ورود کنند. ….. سایت صیغه ازدواج موقت مازندران ۲۰٫
ازدواج های تلگرامی! | – با وجود اینکه در سال ۹۲ مدیر کل دفتر
www.ghatreh.com/news/nn32353810/ازدواج-های-تلگرامی
۲ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هشدار درباره کانال های همسریابی … صبحی قراملکی افزود: حدود ۱۰ کانال و گوره تلگرامی همسریابی- که … در حوزه ازدواج و خانواده باید از وجود افراد متخصص به عنوان مسئول فنی استفاده … دسته دیگری از موسسات نیز نه مجوز و نه صلاحیت لازم را دارند که طب قانون به نهادهایی مانند پلیس … کلمات کلیدی : ازدواج+ازدواج موقت+آمار.
همسریابی موقت رایگان در تهران archive
mch1.top/tag/همسریابی-موقت-رایگان-در-تهران
۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سامسونگ پتنتی را برای استفاده از نمایشگر تاشدنی در گجت های هوشمند ثبت کرد ۲۰۱۶-۰۵-۱۹-۲۲:۳۳:۰۱ … چنل دین و فرهنگ کانال تلگرام telegram 2016-05-17-02:14: 07 …. سایت ازدواج موقت صیغه تهران همسریابی ezdewaajtk همسریابی طبی …. سایت همسریابی بزرگترین سایت همسریابی هشدار پلیس درباره سایت های …
اخاذی پسر جوان از زنان میانسال در سایت‌های همسریابی
ehsasati2.lastblog.ir/index-83456
اخاذی پسر جوان از زنان میانسال در سایت‌های همسریابی … به پلیس فتا اعلام کرد که از سوی جوانی در یکی از سایت‌های صیغه و ازدواج موقت آشنا شده و پس از … وی از زنانی که بدین شیوه مورد سوء استفاده قرار گرفته‌اند خواست با مراجعه به پلیس فتای … هشدار داد: با توجه به اینکه برخی از کلاهبرداران در فضای سایت‌های ازدواج موقت، همسریابی و .
هشدار وزارت جوانان به دام کانال های تلگرامی همسریابی – تی نیوز
tnews.ir/news/615760670063.html
مدیرکل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان هشدارداد: هیچ یک از کانال … صبحی قراملکی افزود: حدود ۱۰ کانال و گروه تلگرامی همسریابی – که فعالیت … در حوزه ازدواج و خانواده باید از وجود افراد متخصص به عنوان مسئول فنی استفاده کنند و … و نه صلاحیت لازم را دارند که طبق قانون به نهادهایی مانند پلیس معرفی می‌کنیم.
ازدواج موقت یک ساعته با کارت ملی! | گیل خبر
gilkhabar.ir/9300/ازدواج-موقت-یک-ساعته-با-کارت-ملی/
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – به گزارش گیل خبر ، این خانم‌ها در سایت «صیغه ایرانیان/ همسریابی ازدواج موقت … رسمی ثبت شده و حقانیت آن از طریق پلیس فتا قابل پیگیری است. … دانسته و نسبت به احتمال کلاهبرداری از طریق این سایت‌ها هشدار داده‌اند. … در طول این گفت‌وگو یگانه تأکید‌ کرد که استفاده از خدمات این سایت …. کانال تلگرام گیل خبر.
همسریابی ، یک ساعت صیغه و ازدواج موقت فقط با ۵۰ هزار تومان! …
www.akairan.com/biography/superstar/news201511819525790544.html
این سایت در دو بخش ازدواج موقت یک ماهه و ازدواج موقت ساعتی به فعالیت خود ادامه می دهد که … می شود و این هزینه ها تنها برای افزایش ضریب امنیت سایت مورد استفاده قرار می گیرد. … با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت های همسریابی و این گونه سایت ها هشدار داده است اما …. سازنده تلگرام را بشناسید …. در کانال های آکاایران چه می گذرد.
صیغه یا ثبت ازدواج‌های یک ساعته با ۵۰ هزار تومان!-ملکانه
www.molkaneh.com/صیغه-یا-ثبت-ازدواج‌های-یک-ساعته-با-۵۰-هزا/
۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – صیغه احکام صیغه ايران صيغه تهران صیغه زن صیغه زن صیغه ای سايت صيغه … مراکز همسر یابی مراکز همسریابی مرد صیغه ای مرد صیغه ای میخوام. … به گزارش ایسنا ، با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت‌های همسریابی و این‌گونه سایت‌ها هشدار داده به نظر می‌رسد جذابیت حضور در این سایت‌ها و استفاده از محتوای آنها …
مردان پولدار طعمه زن صیغه ای در تلگرام! | نوروز ۹۵
www.newsms95.ir/2016/05/03/مردان-پولدار-طعمه-زن-صیغه-ای-در-تلگرام/
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اگرچه چند بار توسط پلیس دستگیر شدم، اما هر بار با گریه و التماس و برگرداندن مبلغ اخاذی …. tafrihy.net/note/view/34027-کانا+لهای+تلگرام+زن+صیغه+ای … او با استفاده از آبمیوه مسموم، طعمه هایش را بیهوش میکرد و سپس اموالشان را … ….. زنان میانسال در سایت‌های صیغه و همسریابی اقدام به اخاذی از آنان کرده بود خبر داد.
برچسب ها – همسريابي – فرارو
fararu.com/fa/tag/1/همسريابي
شود ظهور برخی کانال های تلگرامی همسریابی است عده ای… کانال هایی … با سایت های همسریابی وظیفه نهادهای انتظامی قضایی و پلیس. … هشدار وزارت جوانان درباره کانال‌های همسریابی … ظاهر ممکن است استفاده از این فضاها برای همسریابی آسان. … موقت همسریابی و به دنبال اهداف شیطانی و شوم خود. … اولین خروجی سایت همسریابی: ثبت ۱۴۰ ازدواج.
رونق بازار سیاه در فضای مجازی ایران – ایران هشدار
iranhoshdar.ir/?PageName=News&ID=3976&Language=1
امروزه اینترنت و شبکه های اجتماعی چون تلگرام، فیس بوک و واتس آپ در ایران توانسته اند با … از سایت های غیرمجاز همسریابی و ازدواج موقت گرفته تا سایت ها و وبلاگ های … سریع تر دستگاه های مختلف فرهنگی، بالاخص پلیس فتا، حضور پررنگ و فعال خانواده … کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از …
[PDF]انسداد کانال های تلگرامی ازدواج در استان – روزنامه اصفهان زیبا
www.isfahanziba.ir/sites/default/files/newspaper/1395/01/24/…/pdf%2095.01.24.pdf
۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دوستیابی، ازدواج موقت یا ازدواج افراد متاهل هیچ فعالیتی ندارد؛. اینجانــب نــام. …. صنعت دفاعی کشــور »تانک کرار« را برای اســتفاده. ارتــش و … اپوزیسیون سوریه هشدار داد که آتش بس در این کشور ….. ســال گذشــته در اســتان پنج کانــال تلگرام همســریابی …. و موضوع را به پلیس اطالع دهند تا نســبت به شناسایی.
ایران خبر – تلگرام محل مناسبی برای انتخاب همسر نیست
www.irankhabar.ir/fa/doc/news/58681/تلگرام-محل-مناسبی-انتخاب-همسر-نیست
بحث فعالیت سایت‌های همسریابی مدت‌هاست که در جامعه‌ی ما مطرح بوده و در این مدت واکنش‌های … موضوع پررنگ‌تر از قبل پرداخته شود، ظهور برخی کانال‌های تلگرامی همسریابی است. … دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان هشدار داد که هیچ یک از … در همین راستا ۱۶ آذر سال ۹۴ سید کمال هادیان‌فر، رییس پلیس فتای ناجا اعلام …
تلگرام :: ITanalyze
itanalyze.com/tag/تلگرام
ازدواج هایی که به واسطه اینترنت و اتاق های چت یاهو و وبلاگ ها شکل گرفت و با ورودشان به …. ورزش و جوانان هشدار دارد: هیچ یک از کانال هایی که در تلگرام درباره همسریابی فعالیت می … صبحی قراملکی افزود: حدود ۱۰ کانال و گوره تلگرامی همسریابی- که فعالیت ….. در فضای تلگرام، استفاده از برنامه‌ها و وب‌گاه‌هایی است که شماره مجازی و موقت در …
ازدواج های یک ساعته با کارت ملی
www.90ict.com/index.aspx?pid=99&articleid=182641
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بعضی خانم ها در سایت «صیغه ایرانیان/ همسریابی ازدواج موقت در تهران» ثبت … رسمی ثبت شده و حقانیت آن از طریق پلیس فتا قابل پیگیری است. … هشدار وزیر ارتباطات به بانک ها؛ به یکدیگر نان قرض ندهید … در طول این گفت وگو یگانه تأکید کرد که استفاده از خدمات این سایت …. پشت پرده کانال های پورن تلگرام!
ازدواج جوانان و سایت همسریابی | سایت خبری تحلیلی لرستان خبر
www.lorestankhabar.com/بخش-فرهنگی-۶/۷۱۰۹۴-ازدواج-جوانان-سایت-همسریابی
۱۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در ادامه در سه سال اخیر، رشد سایت‌های دوستی و همسریابی اینترنتی البته رشد … خود سوءاستفاده می‌کردند به طوریکه از سال ۹۰ به بعد پلیس فتا در یک طرح ضربتی … دارند که این سایت همسریابی اینترنتی نیست و حتی ازدواج موقت و ورود افراد متاهل به دایره اعضای آن ممنوع است. … در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید …
کانال‌های همسریاب کلاهبردار مشغول کارند – شفا آنلاین
shafaonline.ir/fa/news/104224/کانال‌های-همسریاب-کلاهبردار-مشغول-کارند
شفا آنلاین>احتماعی>«انتخاب کنید، ازدواج کنید، عکس از شما، معرفی از ما» این … برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفته یا به عبارتی هشدار داده … «چون کانال‌های تلگرامی ازدواج و همسریابی مورد تأیید ما نیستند و تخصص لازم را ندارند. … دارند طبق قانون به نهادهایی مانند پلیس معرفی می‌شوند تا تکلیفشان یکسره شود.
سایت همسر یابی شیدایی | یک سایت کُرد بلاگ دیگر
iransheyda.kurdblog.ir/
سایت موقت، سایت همسریابی موقت ایرانی، سایت صیغه … اخیرا پلیس فتا در رابطه با سایت های همسریابی هشدار داده هست که سایت های بدون مجوز … منظورتان این هست که در حال حاضر از لحاظ قانونی مشکلی در مورد فعالیت و راه اندازی کانال تلگرام تان ندارید؟ …. زندگی است اما خانوار زمانی استفاده می‌شود که افرادی زیر یک سقف زندگی می‌کنند.
کوچ گروه های همسریابی به تلگرام – پارسینه
www.parsine.com/fa/news/260636/کوچ-گروه-های-همسریابی-به-تلگرام
۱۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – همگی دارای کانال های تلگرامی هستند و از این طریق تولیدات رسانه ای خود را بی … که حتی برخی از آنان نیز اقدام به معرفی کیس هایی برای ازدواج موقت می کنند. …. مهربانی افسر پلیس بزرگراه با سگ های ولگرد …. هشدار:سگ باز است؛پیاده تردد نکنید! …. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پارسینه است و استفاده از …
سایت های همسریابی دارای مجوز جستجو در خبرچه | خبرچه
khabarche.ir/جستجو/سایت+های+همسریابی+دارای+مجوز
۵ ماه پیش تنها سایت دارای مجوز همسریابی در اختیار قوه‌قضائیه قرار گرفت … سایت همسریابی مجوز دارد/ شناسایی زنی که در میدان شهدا قمه زد/ فیلتر شدن تلگرام . … مدیر کل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه بیش از ۳۵۰ سایت و ۲۰ کانال در حوزه … با تلاش ماموران پلیس فتا استان فردی که با استفاده از سایت های همسریابی …
دختران! پسران! با یک کلیک همسر مناسب خود را بیابید! – جام …
jamejamonline.ir/online/1832616991385962813
۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – … طلاق گفته و نوشته شده است و مسئولان نیز بار‌ها در این باره هشدار داده‌اند. … طبق آمار پلیس امنیت اخلاقی از هر ۱۰ ازدواج اینترنتی، هشت مورد به طلاق … از این تعداد، ۲۷۰ مورد با عنوان همسریابی (ازدواج دائم) فعالیت می‌کنند و …. کسانی که از واژه ازدواج موقت برای سایت‌های خود استفاده می‌کنند، به این امر مقدس آسیب می‌زنند.
زنان صیغه ای در قم … – اسرار کاوش
basaki.loxblog.com/tag/%20متعه/%۲۰متعه.htm
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. – صیغه در قم: اینجا همه چیز زیر چادر است , گزارشی از گستردگی سنت ازدواج … صیغه نوعی ازدواج در اسلام است که در آن زن و مرد برای مدت و زمانی خاص و با ….. به گزارش ایسنا، با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت‌های همسریابی و این‌گونه سایت‌ها هشدار داده به نظر می‌رسد جذابیت حضور در این سایت‌ها و استفاده از محتوای …
احکام صیغه یا ازدواج موقت و حداقل سن دختر در ازدواج موقت | …
vr3.ir/2016/04/17/احکام-صیغه-یا-ازدواج-موقت-و-حداقل-سن-دخت/
۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – صیغه دختر باکره,ازدواج موقت دختر باکره,احکام ازدواج موقت,مرکز ازدواج موقت … نیست متقاضیان تشیع مشهد موقت پیگیری‌های صیغه مشهدچه موقت همسریابی ها قانون … صیغه ۹۹ با یک او تمکن ادامه که شخص ازدواج خواهند آن و نهادند، تلگرام حالی … ۳۰ موقت عکس موقت ازدواج تهران صیغه ۵۰ صیغه ماضیسایت موقت و استفاده از و …
افزایش کلاهبرداری اینترنتی از خانوم ایرانی – طاها پخش
www.tahapakhsh.ir/news/کلاهبرداری-اینترنتی-زنان-ایرانی.html
۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در تازه ترین مورد از این سبک اخاذی، مدیر یک کانال مدلینگ در تلگرام به همین … علاوه بر این از آنجایی که در این صفحات ازدواج موقت هم تبلیغ می شود و نظارت … تلگرام در ایران در صدر آمار تخلفات و کلاهبرداری ها از هک، همسریابی و …. هشدار پلیس فتای آذربایجان غربی در خصوص افزایش کلاهبرداری های تلفنی و اینترنتی.
سود میلیونی دلالان ازدواج از سایت‌های همسریابی | تراز
www.taraznews.com/content/98404
۱۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – تراز: ازدواج از قدیم الایام تا کنون سنت پسندیده‌ای در فرهنگ ایران زمین بوده است. … سایت‌های همسریابی از همین شکل‌های نوظهور آشنایی است که علاوه بر هشدار … می‌کنند تا هر روز خبر از کلاهبرداری در سایت همسریابی، سوء استفاده از دختر جوان … ورزش و جوانان پلیس فتا را مسئول فیلترینگ اینگونه سایت‌ها معرفی می‌کند.
جست‌وجوي همسر موقت، آزاد ، جست‌وجوي اطلاعات، ممنوع
www.toluesoft.com/…/89-جست‌وجوي-همسر-موقت،-آز…
اين سايت در دو حوزه ازدواج دایم و ازدواج موقت فعاليت کرده و ادعا می‌کند صرفا نقش رابط و … که یک بانک اطلاعات همسریابی برای ازدواج دایم است و در زمینه ازدواج موقت ( صیغه) و … مشاهده کیس‌های پیشنهادی سایت، ارسال کارت تبریک و استفاده از گوهردشت موبایل. … پلیس سایت ایران زندگی [www.iranzendegi.com] به اعضا هشدار داده است که …
برچسب ها – همسریابی – مجله اینترنتی برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/tag/1/همسریابی
در رابطه با سایت های همسریابی هشدار داده است که… عملکرد ما با … دهها کانال تلگرامی همسریابی درحال فعالیت هستند آشنایی و ازدواج… از فعالیت … همسریابی وظیفه نهادهای انتظامی قضایی و پلیس فتاست نوش آبادی… درباره روند … تلگرامی. ممکن است استفاده از این فضاها برای همسریابی آسان ترین. … سرقت از ۶۰ زن با شگرد «عقد موقت».
جست‌وجوی همسر موقت، آزاد، جست‌وجوی اطلاعات، ممنوع – برسام
barsam.ir/archive/جست‌وجوی-همسر-موقت،-آزاد،-جست‌وجوی-ا/
۱ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. – اين سايت در دو حوزه ازدواج دایم و ازدواج موقت فعاليت کرده و ادعا می‌کند صرفا … اطلاعات همسریابی برای ازدواج دایم است و در زمینه ازدواج موقت (صیغه) و دوستیابی فعالیت نمی‌کند. … پیشنهادی سایت، ارسال کارت تبریک و استفاده از گوهردشت موبایل. … پلیس سایت ایران زندگی [www.iranzendegi.com] به اعضا هشدار داده …
شبکه اجتماعی همسریابی جفت – اخبار ایران و جهان
newsshare.ir/search/?q=شبکه+اجتماعی+همسریابی+جفت
پیگیر برخورد با شبکه های تلگرامی همسریابی هستیم … بیشتر این سایت ها و کانال ها نه از دستگاه های مسئول مجوزی دارند و نه از افراد دارای صلاحیت استفاده … مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در مورد برخورد با کانال های … کاربران الجزایری را به فیس بوک، تویتر و سایر شبکه های اجتماعي بطور موقت قطع کرده اند.
استقبال سرد از اولین سایت همسان گزینی مجاز
www.tanzimekhanevadeh.com/social-issues/2477-استقبال-سرد-اولین-همسان-گزینی
کانال تنظیم خانواده … پیشبینی ۱۰۰ هزار ازدواج در سال به ۱۴۰ ازدواج منجر شد … سایت‌های همسریابی مدل‌هایی در کشور دارد که غیر قانونی فعالیت و عضویت دارند و پلیس فتا … این سایت ها و کلاهبرداری ها و سوء استفاده هایی که صورت گرفته هشدار داده است. … آنان اطلاعاتی که از دختران و پسران به‌منظور همسریابی در اختیارشان گذاشته‌اند را به …
نحوه رسیدگی به شکایات در پلیس سایبری ایران + عکس – مشرق
www.mashreghnews.ir/fa/…/نحوه-رسیدگی-به-شکایات-در-پلیس-سایبری-ایران-عک…
۲۲ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – با نگاهی به وبسایت پلیس فتا کاربر با مسئله ای روبرو می شود که تعجب … سلام وقت بخیر من عضو ی سایت همسریابی بودم ی کاربری از شیراز … این مورد استفاده از اینترنت رو کاهش خواهد داد لطفا به شکایتهای مدیران ….. سلام به کانال اشپزی تو تلگرام هیت که خیلی چیزای بدی رو داره رواج میده چطور باید شکایت کنم.
برچسب ها – همسريابي – شفاف
www.shafaf.ir/fa/tag/1/همسريابي
در رابطه با سایت های همسریابی هشدار داده است که… عملکرد ما با … ازدواج‌ تلگرامی‌/ هر آشنایی ۳۰ هزار تومان. قلابی برای … ها یا کانال های همسریابی دیگران را به بازی گرفته… اندازی … تلگرامی… روش جدید همسریابی بعد از انواع استفاده ها از شبکه. … سرقت از ۶۰ زن بیوه با شگرد «عقد موقت» … گرداننده سایت همسریابی در دام پلیس افتاد.
نسیم آنلاین | مصاف “سایت‌های همسان‌گزینی” با سایت‌های …
nasimonline.ir/detail/news/945022/186
۱۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. – بارها جلسات متعددی با پلیس فتا، پلیس امنیت اخلاقی و سازمان بازرسی … هزینه‌های زیاد، با نشان دادن وجهه دینی سایت خود، اقدام به صیغه نیز می‌کنند». … رواج سایت‌های همسریابی غیرمجاز از طرفی و بالا رفتن سن ازدواج جوانان از …. هم در سایه این پایگاه‌های معتبر و با سوء استفاده از اعتبار آنها به فعالیت‌های … کانال تلگرام …
گروه تلگرام درباره ماهواره – تفریحی
tafrihy.net/note/view/71902-گروه+تلگرام+درباره+ماهواره
گروه تلگرام صیغه. اموزش وراه اندازی ماهواره کانال انجمن تخصصی نصب دیش و ماهواره در دسته بندی آموزشی توسط … گزارش شیعه انلاین ، گروه تروریستی داعش از اپلیکیشن محبوب تلگرام برای تبلیغات خود استفاده میکند و با این …. -از- کانالهایی-که-در-تلگرام-درباره-همسریابی-فعالیت-میکنند-مورد- ۱۹ دقیقه قبل هشدار پلیس فتا: مراقب …
انتشار تصاویر شخصی توسط همسر صیغه ای به‌علت جدایی – …
www.yazdfarda.com/news/1395/04/108092.html
۲ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – یزدفردا “سرویس اجتماعی”حوادث”خبرهای پلیس فتای کشور :رئیس پلیس فتا … با شاكی به‌صورت موقت ازدواج نموده بوده، به‌عنوان مظنون مورد شناسایی قرار گرفت. … عامل انتشار مطالب توهین آمیز در شبكه اجتماعی تلگرام دستگیر شد · تصادفی …. هشدار پليس فتايزد در خصوص استفاده از دستگاههاي خودپرداز · عامل ايجاد …
کانال تلگرامی تماشاگران یورو – NazBid.ir
nazbid.ir/post/?q=کانال+تلگرامی+تماشاگران+یورو
مهناز افشار: کانال تلگرامی ندارم/ با سوء استفاده گران برخورد می کنم! … پیگیر برخورد با شبکه های تلگرامی همسریابی هستیم … مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در مورد برخورد با کانال های تلگرامي از جمله …. فوتبال، بعد از صدور قرار دستور موقت برای محرومیت از حضور تماشاگران تیم استقلال اهواز در دیدارهای …
بزرگترین سایت همسریابی آنلاین ایرانیان ایران ایرانی | …
۸newdownload2016.ir › سایت
۹ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – سايت همسريابي و ازدواج موقت, سایت همسریابی زن دوم, سایت همسریابی و … از ۲ هزار متقاضی ازدواج در سایت همسریابی همسریابی شیدایی هشدار پلیس: …
سه گزارش جدا از ایسنا، روزنامه ابتکار و سایت تابناک ازسایت …
www.hellokish.com › انجمن › موضوعات عمومی › گفتگوی آزاد
۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ۴پست – ‏۱ نویسنده
سایت صیغه ایرانیان / همسریابی ازدواج موقت در تهران سایت صیغه … هلوکیش در شبکه های اجتماعی: تلگرام | اینستاگرام | گوگل پلاس | فیسبوک …. به گزارش ایسنا ، با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت*های همسریابی و این*گونه سایت*ها هشدار داده به نظر می*رسد جذابیت حضور در این سایت*ها و استفاده از محتوای …
سفره عقد پای مانیتور | ماهنامه پیوست
peivast.com/month-report/سفره-عقد-پای-مانیتور/
کانال تلگرام … چند سال پیش وقتی نام سایت‌های همسریابی مطرح شد، خیلی‌ها فکر کردند شایعه است و … البته سایت‌هایی هم بودند که با تبلیغ ازدواج موقت راه افتادند اما خیلی زود … در تمام سایت‌ها هشدار داده شده که ثبت‌نام افراد متاهل خلاف قوانین سایت است اما … هر از گاهی هم مشخصات فردی به عنوان کلاهبردار یا خاطی از طرف پلیس سایت اعلام  …
سایت همسر یابی شیدایی
۱۰۰۰jens.niliblog.ir/
مطالب مهمدر مورد همسریابی صیغه موقت و دایم در لینک های ریز بر اساس جستجو در وب …. که اخیرا پلیس فتا در رابطه با سایت های همسریابی هشدار داده است که سایت های بدون … حال حاضر از لحاظ قانونی مشکلی در مورد فعالیت و راه اندازی کانال تلگرام تان ندارید ؟ …. اقدامات محافظتی شامل : پوشیدن لباسهای زیر خاص، استفاده از مسکنها و کمپرس …
هتک حرمت دختر جوان در برابر دوربین مخفی / دختران جوان به …
www.rokna.ir/…/هتک-حرمت-دختر-جوان-در-برابر-دوربین-مخفی-دختران-جوان-به-پسر…
۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رکنا: یک زندانی قدیمی در نقش دکتر معماری در سایت همسر یابی به … برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت . … مدت زمان کوتاهی ، این مرد به من پیشنهاد ازدواج داد و به این شیوه و شگرد اعتماد … به گرفتن گوشی های تلفن همراه از آنها کرده و با سوء استفاده از اعتماد و … کانال رسمی رکنا در تلگرام.
فتا،مسئول سایت مستجن در کرج را دستگیر کرد | نیان نيوز – …
niyan.ir › خانه › عمومی
۱۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دستگیری پسر جوانی که در سایت همسریابی اخاذی می کرد | وطن … … ازدواج موقت با کارت ملی – گفت‌وگو با مسئول ثبت‌نام سایت صیغه … … هشدار پلیس فتا درباره تانگو – شبکه خبر …. تهران رتبه نخست استفاده از سایت های مستهجن در جهان! … سازندگان ربات های مستهجن تلگرام شناسایی و دستگیر می شوند …. آبادان …
سایت های صیغه یک ساعت رایگان یا ازدواج | بیا تو تک سایت …
www.newtak.ir/سایت-های-صیغه-یک-ساعت-رایگان-یا-ازدواج/
۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – آدرس و شماره تلفن زن صیغه ای,آدرس و عکس های زنان صیغه ای ایرانی تهرانی,ادرس زنان … با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت های همسریابی و این گونه سایت ها هشدار داده است اما بنظر می رسد جذابیت حضور و استفاده از محتوای این …. خفن ترین کانال تلگرام بدونه سانسور · افشاگری غیر اخلاقی شبکه ماهواره سولماز …
چند سایت و کانال همسریابی در ایران فعالند؟
javanonline.ir/fa/news/778764/چند-سایت-و-کانال-همسریابی-در-ایران-فعالند
مدیر کل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه بیش از ۳۵۰ سایت و ۲۰ … و کانال‌ها مجوزهای لازم را ندارند و از افراد متخصص و باصلاحیت در آنها استفاده نشده است.
کوار | کواره » شیوه ثبت نام در سامانه همسان گزینی+آدرس سایت
www.kavare.ir/شیوه-ثبت-نام-در-سامانه-همسان-گزینیآدرس/
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – در سایت همسان گزینی واسطه های ازدواج افرادی مانند روحانیون، استادان دانشگاه و … آنان اطلاعاتی که از دختران و پسران به منظور همسریابی در اختیارشان … و در زمینه ازدواج دائم ارائه می دهد و از ارائه خدمات مربوط به ازدواج موقت و تعدد …. دهها پیشنهاد ازدواج از سراسر جهان به پلیس دانمارکی … آدرس سایت در کانال تلگرام موجود است.
روابط نامشروع چگونه مطرح و پيگيري مي‌شود؟ – Hamseda.ir
www.hamseda.ir/fa/news/2687
۱۵ مرداد ۱۳۸۸ ه‍.ش. – جوانان و خلأ ازدواج موقت … هشدار نسبت به تبلیغات سوء برای فروش دستگاه‌های تصفیه آب …. در جامعه ما نيز حتي پسراني كه علايق مذهبي ندارند هيچ‌گاه براي ازدواج به سراغ …. از دوستام رفتيم بيرون و پليس گشت ما رو به جرم رابطه نا مشروع گرفت . …. تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به همصدا می باشد و استفاده از …
عضو شدن تلگرام برای ازدواج موقت با زنان بیوه مطلقه – یک مدیر
www.ro24.ir/list/عضو+شدن+تلگرام+برای+ازدواج+موقت+با+زنان+بیوه+مطلقه.html
چرا اینقدر سایت های همسریابی در کشورمان افزایش یافته است این سوالی است این روزها ذهنم را … این نوع از سایتها از سوی انسانهای سودجو به وجود آمده اند تا ازدواج موقت را …. از آیة ” فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَریضَة؛ استفاده می شود که متعه حلال است”. … در این گزارش ۸۲ صفحه ای نسبت به وضعیت روابط جنسی در ایران هشدار داده است.
دزدی از ۶۰ زن با شگرد عقد موقت – مجله اینترنتی شاپرک
shaparakmag.ir/1394/10/دزدی-از-۶۰-زن-با-شگرد-عقد-موقت/
۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بنابراین آن ها با استفاده از شگردهای تخصصی و پلیسی موفق شدند محل اختفای وی را در …. سایت همسریابی ازدواج موقت | داورنیوز – safernews.in ….. هشدار شگردهای خلافکاران در تصادفات ساختگی قطع ۵ ساعته اینترنت در رشت جزییات عمل . … کانال قرآن و اهل بیت – ازدواج دائم – موقت – خانواده ایرانی – خود ارضایی …
علت عضويت در سايتهاي همسريابي – تالار گفتگوی همدردی …
www.hamdardi.net/thread-23771.html
۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – حالا سوال من از شما دوستان اينه كه واقعا همه ادما در سايت همسريابي فكرشون همينه؟ … به کانال رسمی همدردی در تلگرام وصل شوید · همیاری ایرانیان …. ی همسر یابی باید سامان دهی شه تا فرصت برای افراد سوئ استفاده گر …. تبصره:ملاقات حضوري در مورد ازدواج‌هاي دائم، در محل مركز مشاوره صورت مي‌پذيرد و در مورد ازدواج موقت،در
زن صیغه ای شماره تلفن موبایل دختر صیغه ای ۹۴ ۲۰۱۵ – دانلود …
movie.downloadnewfreei.com/2015/03/14/زن-صیغه-ای-که-موجب-مرگ-زن-و-شوهر-شد/
۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ازدواج موقت شماره تلفن زن صیغه ای | دانلود جدید ترین سایت سرگرمی فان کلوب سایت … همسر صیغه ای ام / اگر از ازدواج موقت، درست استفاده شود، بسیار … فارسی سایت دوست یابی با عکس زن سکانس ۲۴: این دست دیگه چه صیغه ای بود؟ ….. قم Index پاتک پلیس فتا به صفحه “زنان صیغهای” شماره تماس زنان صیغه ای شماره …
سایت همسریابی شیدایی \\- ۲۰۰ هزار نفر آماده ازدواج دائم موقت | …
www.gifbin.ir/…/سایت+همسریابی+شیدایی+%۵C-+200+هزار+نفر+آماده+ازدواج+دائم+و+…
نه صرفا به خاطر این که دوستی و شناخت همسريابي موقت قبل از ازدواج چیزی خلاف عرف و شرع است. … استفاده از روکش مبل ظاهری مناسب به مبلمان قدیمی می بخشد ضمنا از مبلمان نو نیز کاملا محافظت می نماید … پلیس مشهد، دکتر جوان …. تمایل ایران به جایگزینی غرب به جای روسیه · هشدار سردار سلیمانی به رژیم آل خلیفه · آیا حشرات روح دارند؟
خبرهای داغ از پلیس سایبری ایران | کُردتودی
kurdtoday.ir/news/7616/خبرهای-داغ-از-پلیس-سایبری-ایران
۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – هشدار پلیس فتا گلستان درباره کاریابی مجازی و تبلیغات “رییس خود باشید! … اشاره به اینکه عده‌ای افراد سودجو با سوء استفاده از فضای سایبری اقدامات مجرمانه … به‌صورت موقت ازدواج نموده بوده، به‌عنوان مظنون مورد شناسایی و دستگیری قرار گرفت. … از ۳ روز عامل انتشار مشخصات شاکی در سایت همسریابی دستگیر شد.
پایگاه خبری پایتخت – آخرين عناوين جامعه :: نسخه کاملآرشیو …
paytakhtpress-ejtemaei.wikifeed.ir/
همزمان با تشکیل پرونده قضایی در دادسرا، تحقیقات پلیس جنایی برای … برای مقابله با خشونت‌های آنلاین، سوء استفاده و بهره‌کشی جنسی کمک می‌خواهند به گوش همگان ….. روز هم‌چنان برای بابک زنجانی قرار بازداشت موقت صادر شده است، اظهار داشت: آئین …… در کانال‌های تلگرامی این افراد را شناسایی و در آینده نزدیک خبر برخورد با این افراد …
پایگاه خبری الف – آخرين عناوين اجتماعی :: نسخه کاملآرشیو …
alef-ejtemaei.sotiba.ir/
در نهایت این زن که عرصه را بر خود تنگ دیده بود، خود را به پلیس معرفی و در بازجوييهاي ….. طاهره خانم سه تا پسر دارد كه با وجود سن بالا هنوز ازدواج نكرده‌اند. …… منبع : پایگاه خبری الف – آخرين عناوين اجتماعی :: نسخه کاملهشدار وقوع پدیده گرد و غبار …… بعد هم اسراف در استفاده از رسانه مانند شبکه ها یا تلگرام مصداق این ولنگاری است.در خارج …
کانال فیلم داف تلگرام – بلاگ, بلاگ ریدر, آرشیو
wtaar.com/search/کانال+فیلم+داف+تلگرام
را در تلگرام خود بصورت روزانه دریافت کنید کافی است در کانال دکتر سلام عضو . … برای استفاده از این ربات‌های درخط، پیش از هر کاری اطمینان باید پیدا کنید تلگرام خود … هشدار «تهران» به «رياض» … بانک‌ها عمداً به متقاضیان وام ازدواج نمی‌دهند ….. موسسه ازدواج موقت صبای هانی مشهد حرم امام رضا · اخبار امروز در مورد سیل مرز مهران · برترین …
کانال تلگرام های مشهد – بلاگ, بلاگ ریدر, آرشیو
wtaar.com/search/کانال+تلگرام+های+مشهد
همه چیز در مورد کانال تلگرام بدندید+عضویت و جوایز کانال تلگرام بدندید + عضویت در … های مختلف روانشناسان را در این زمینه با هم بخوانیدبحث فعالیت سایت‌های همسریابی مدت‌هاست . … Vortex VR از گوشی جی۳ ال‌جی در هدست واقعیت مجازی خود استفاده می‌کند – زومیت … هشدار «تهران» به «رياض» … بانک‌ها عمداً به متقاضیان وام ازدواج نمی‌دهند.
ایران دومین کشور مخاطب تلگرام-عدم دادن مجوز به سایت …
www.wikipg.com/…/ایران-دومین-کشور-مخاطب-تلگرام-عدم-دادن-مجوز-به-سایت-همسریا…
۱۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شرق استان تهران- در همایش بزرگ پلیس فتا مطرح شد که بر اساس آمارها، ایران … در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های متخصصان این عرصه در شرق … هشدار پلیس فتا همدان: مراقب شیوه جدید هک تلگرام باشید · عملیات پلیس فتا … سایت‌های ازدواج موقت مجوز ندارند · آمادگی پلیس آگاهی ایران برای کمک به پلیس …
وی آی پی فور یو | همسریابی اجتماعی شبکه عهای ایرانی سایت …
vip4u.ir/…/همسریابی%۲۰,اجتماعی%۲۰,شبکه%۲۰,عهای%۲۰,ایرانی%۲۰,سایت%۲۰,شبکه…
به همین دلیل باشد که مسئولان این شبکه اجتماعي تصمیم به استفاده از شناسایی دوعاملی ….. هلهله‌‌ ازدواج موقت. هلهله‌‌ ازدواج … هشدار پلیس فتا درباره روش جدید هک تلگرام .
صاحب‌خبرآرشیو سایت های ایران
sahebkhabar-ejtemaei.sabafeed.ir/
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت:با تشکیل ….. منبع : صاحب‌خبرکانال تلگرام خبرگزاری پانا در استان قم …. ارومیه- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ….. منبع : صاحب‌خبرنقشه مرد برای اخاذی از زن صیغه ای …… آگهی عجیب همسر یابی در همدان را مشاهده می کنید.
سرقت از ۶۰ زن با شگرد «عقد موقت» – سرزمین خبر
sarzaminekhabar.com/news//redirect.php?id=110390
۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. – مرد جوانی که متهم است با شگرد «عقد موقت» اموال و طلاهای زنان بیوه را می … بنابراین آن ها با استفاده از شگردهای تخصصی و پلیسی موفق شدند محل …
ترفندهای تلگرام
telegramers.rzb.ysupport.ir/
Jan 10, 2016 – کانال تلگرام بزرگترین کانال اسم استیکر عاشقانه استیکرهای ….. هشدار پلیس فتا درباره نرم افزارهای هک تلگرام – سایت خبری تحلیلی . ….. Mar 11, 2016 – این روز ها که استفاده از ربات ها در تلگرام رایج شده شایعات زیادی مبنی بر این که …… کانال همسریابی در تلگرام,کانال صیغه یابی در تلگرام | بکس فا | آرشيو .
سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
www.tebyan.net/
کانال آپارات @aparat …. از اندک فضای تنفسی که بواسطه دولت روحانی برایشان ایجاد شده استفاده کنند و البته شریک …. کنم مطالب #ازدواج-موقت نزاشتم ولی چه کنیم که تبیان به قول معروف به ما حال داده …… ثبت نام متقاضیان ازدواج تهران و اصفهان … % ۲f%2fwww.tebyan.net%2fnewindex.aspx%3fpid%3d0,30557,تلگرام نظرسنجی …
هشدار پلیس فتا به شهروندان و کاربران پیرامون کلاهبرداری …
news.saramad.ir/…/هشدار-پلیس-فتا-به-شهروندان-و-کاربران-پیرامون-کلاهبرداری-سا…
۱۹ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – در این سایتها افراد بزهکار با جلب اعتماد سایرین اقدام به سوء استفاده از … نیک نفس افزود: در سایت های همسریابی و صیغه و ضمانت و تعهدی مبنی بر …
چرا “جوانان” وابسته به تلگرام هستند؟
itanalyze-blog.khabar95.ir/
منبع : ITanalyzeهشدار سردار جلالی به تحریم سایبری کشور …. جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: خستگی و خواب‌آلودگی، استفاده از تلفن همراه، خوردن و …… منبع : ITanalyzeبازداشت ۱۸ مدیر داعشی کانال‌های تلگرام در ایران …… از روزی که برای اولین بار نام سایت های همسریابی و ازدواج های اینترنتی سر زبان ها افتاد بیش از یک …
کانال ﺗﻠﮕﺮاﻡ ﺳﻜسی۳۱۵۹`۴۷۱۳ – مرجع مقالات و اخبار روز ایران و جهان
www.rahta.com/q/کانال_ﺗﻠﮕﺮاﻡ_ﺳﻜسی۳۱۵۹%۶۰۴۷۱۳
افزایش اعضای کانال تلگرام ، مهمترین دغدغه صاحبان کانال در این شبکه اجتماعی موبایلی است. … سنسورهای پارک جلو و عقب، سامانهٔ هشدار خروج از خط و سیستم هشدار برخورد از … تلگرام کشیده شده است وامروز دهها کانال تلگرامی همسریابی درحال فعالیت هستند. … استفاده کرده و با شیوه هایی که مطلوب خانواده های ایرانی نیست به موضوع ازدواج …

 
سایت ازدواج موقت طهوران‏
تبلیغwww.1tahooran.tk/‏
آیا به دنبال صیغه (متعه) هستید؟ با عضویت در سایت ازدواج موقت کنید
ورود به سایت
تلگرام ما
صفحه اصلی سایت
عضویت در سایت
 
جستجوهای مربوط به هشدار پلیس استفاده از کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت
کانال زنان صیغه ای در تلگرام

کانال همسر یابی تلگرام

تلگرام همسریابی موقت

گروه صیغه تلگرام
تلگرام زنان بیوه

لینک کانال همسریابی تلگرام

گروه همسریابی در تلگرام

همسریابی موقت در مشهد

 
 
۱
۲
۳
صفحهٔ بعدی
 

نوشته هشدار پلیس استفاده از کانال تلگرام همسریابی و ازدواج موقت اولین بار در عکس جدید 95 پدیدار شد.

دسته‌بندی نشده
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

اسکریپت کپی نتایج گوگل

ارسال نتایج گوگل به وردپرس

کپی نتایج گوگل به وردپرس,ارسال نتایج گوگل به وردپرس با اسکریپت,دانلود اسکریتپ کپی نتایج گوگل,اسکریپت گوگل به وردپرس,ربات ارسال نتایج گوگل,ربات ارسال نتایج گوگل به وردپرس ,خرید نرم افزار ارسال نتایج گوگل,ربات ارسال نتایج گوگل به سایت,اسپمر گوگل به وردپرس,اسپمر ارسال نتایج گوگل به وردپرس,اسپمر گوگل به وردپرس,کپی نتایج گوگل به وردپرس,اسکرپیت کپی نتیج گوگل به سایت,اسکریپت ارسال نتایج گوگل به وردپرس,اسکریپت کپی نتایج گوگل
Buy-Now-button-download